כבישים ומחלפים

ד.א.ל. הנדסה מובילה בתחום הנדסת הכבישים כבר מעל 40 שנה.          אנו מספקים שירותי תכנון למוסדות ציבוריים, לעיריות ולחברות פרטיות שירותי תכנון כבישים עירוניים, כבישים בין עירוניים ומחלפים. תהליך התכנון מביא בחשבון פיתוח עתידי וצרכי תחזוקה.

אנו מתמחים בתחומים הבאים:

  • תכנון גיאומטרי
  • תכנון תנועתי
  • עבודות עפר
  • תכנון הידרולוגי וניקוז

לתכנון הכביש יש השלכה עצומה על איכות החיים של הנוסעים בו ושל התושבים הגרים בקרבתו. הכביש משפיע על היבטים רבים בחיי התושב, החל בבחירת מקום העבודה וכלה בגישה למקומות הבילוי.

נתונים על תאונות דרכים, מוקדי נגישות, עומסי תנועה ועל זמני הגעה הינם יסודות התכנון של כבישים ומחלפים. תכנון גיאומטרי מביא בחשבון הן היבטים אופקיים והן אנכיים, והוא נקבע על פי היעדים שהוצבו לכביש, כגון היקף התנועה הצפויה לעבור בו ומהירות הנסיעה הרצויה.

בישראל, מי שנושא באחריות על תשתיות התחבורה הם הרשויות העירוניות והחברות הציבוריות שנועדו לכך. גופים אלו מופקדים להבטיח שהמחלפים והכבישים העירוניים והבין עירוניים יהיו נגישים, נוחים, מהירים ובטוחים. ד.א.ל. הנדסה מנוסה בעבודה עם גופים אלו ונותנת את שירותי התכנון הטובים ביותר ללקוחותיה.

ד.א.ל. הנדסה מספקת שירותי תכנון של כבישים עירוניים ובין עירוניים למוסדות ציבוריים, לרשויות עירוניות ולחברות פרטיות, כשהיא מביאה בחשבון פיתוח עתידי וצרכי תחזוקה.

ד.א.ל. הנדסה עומדת לרשות המוסדות והרשויות השונים על מנת לתאם בין תחומי התכנון השונים.