בוא להיות חלק מצוות מנצח

עובדי חברת ד.א.ל שהם הנכס הגדול והחשוב ביותר של החברה, מביאים עמם ניסיון, ידע ותשוקה שהופכים את החברה למה שהיא, ועל כן אנו מעניקים להם בסיס ארגוני של שיתוף והקשבה, ראיית צרכי העובד הן ברמה המקצועית וההתפתחותית והן ברמה האישית, ומאמינים כי בכל סדר גודל של עשייה, גדולה כקטנה, סוד ההצלחה טמון בעובד ובתקשורת הפנימית בארגון, מן ההנהלה ועד אחרון העובדים.

מחפשים/ות קריירה מאתגרת? שואפים/ות לקחת חלק בפרויקטים המלהיבים ביותר בישראל? רוצים/ות לעבוד במקום עבודה עם אווירה משפחתית?

ד.א.ל. הנדסה היא המקום בשבילכם/ן. הדלת שלנו פתוחה תמיד למוחות סקרנים ויצירתיים מתחילים ומנוסים כאחד.

הצטרפו לד.א.ל. הנדסה וממשו את שאיפותכם/ן המקצועיות.

דינמיות: אנו קשובים לצרכים המשתנים של לקוחותינו. כך אנו שומרים על דינמיות ועל פתיחות לשינויים, ומצליחים להיות חברה חדשנית עם חשיבה מקורית ופתרונות יצירתיים.

עוצמה: ד.א.ל. הנדסה עובדת עם הרשויות, המוסדות והחברות הפרטיות המוכרות והגדולות בארץ. משרדנו מעורב בפרויקטים רבים המוכרים לכל, ומהנדסי החברה עוסקים במשימות מורכבות ומאתגרות, לצד למידה והתפתחות תוך כדי תנועה.

משפחתיות: בתור חברה שנוסדה על ידי ארבעה חברים, לד.א.ל. הנדסה חשוב לשמור על סביבת עבודה נעימה ומשפחתית. חברתנו מקיימת אירועים ופעילויות גיבוש, ודואגת שכל העובדים יבואו למשרד עם התחושה שהוא אינו רק מקום עבודה – אלא גם בית ומשפחה. 

קצת עלינו..

השכלה

גיל

דרושים בד.א.ל

מחפש מקום לעבוד, להצטיין ולהצליח?
חברת ד.א.ל היא הכתובת.

חברת ד.א.ל מגייסת מהנדסים צעירים מתחילים ומנוסים לתפקידים שונים בתחומי הנדסת הכבישים והמסילות.

להגשת מועמדות,מלאו את פרטיכם בתחתית הדף.

רווחה מגבירה את שביעות הרצון בעבודה, המביא לתוצאות מול הלקוחות